Ashley Benson Těšte se na rekonstrukci a Screencapy přímo ode mě,ale fotím i díly z charmed ale až budu mít celou 1.řadu na focenou je to tady :-)

Duben 2009

Yoruichi & Soi Fon

30. dubna 2009 v 17:35 | Sara |  Yoruichi & Soi Fon
Soi Fon -moje oblíbená postava

ByakuRuki

30. dubna 2009 v 17:32 | Sara |  Byakuya & Rukia

rukia 2 obrázky

30. dubna 2009 v 17:31 | Sara |  Rukia Kuchiki

Mayuri

30. dubna 2009 v 17:30 | Sara |  Mayuri Kurotsuchi


kisuke & yoruichi

30. dubna 2009 v 17:24 | Sara |  kisuke & yoruichi

Mr &Mrs.Kurosaki

30. dubna 2009 v 17:21 | Sara |  Ichigo & Rukiakira-fotky

29. dubna 2009 v 20:52 | Sara |  Kira Izuru

Tsukabishi Tessai

28. dubna 2009 v 18:29 | Sara |  Tessai Tsukabishi
Tsukabishi Tessai
Pracuje v Uraharově obchodě, pomáhá mu skladovat zboží a usměrňovat Jintu a Ururu. Působí dojmem muže takzvaně "od rány".

Sado (Chado) Yasutora

28. dubna 2009 v 18:28 | Sara |  Sado Yasutora
Sado (Chado) Yasutora
Ichigův kamarád a spolužák. Působí jako tichý element, který je ale schopen se hned rozhodnout, co udělat, a dát do toho vše. Mezi jeho schopnosti patří bezpochyby jeho ohromná síla.

KUROTSHUCHI NEMU

28. dubna 2009 v 18:23 | Sara |  Kurotsuchi Nemu
KUROTSHUCHI NEMU

Hodnost: Zástupkyně
Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Narozena: 30.března
Zanpakutau:
Shikai: Neznámý
Bankai: Neznámý
Neví se, jestli Nemu udělal zanpakutau její kapitán a otec. Protože je stále v jeho blízkosti, nejspíš ani nepotřebuje s nikým bojovat či vyvolávat svůj meč.
Biografie:
Nemu byla stvořena Mayurim z jeho vlastní krve a jiných zdrojů. Je mu velice oddaná a chová k němu hlubokou úctu, i když on s ní nezachází jako se svojí dcerou, dokonce ani jako s člověkem. Jeho dcera je zároveň jeho otrokyní. I přes její utrpení se zdá, že vyniká v démonologii a je také imunní vůči jedu vytvořenému Mayuriho zanpakutau, Ashisogi Jizou.
Nemu se objeví s Mayurim během prvního dne, kdy se ryoka dostali na území shinigami. Tam dostane zprávu o současné situaci. Když ho informuje o všem, co se dozvěděla, následuje ho do Zdravotnického centra čtvrté divize, kde se Mayuri pokusí násilím přimět Madarame Ikkaku, aby mu o vetřelcích pověděl. Poté se Nemu pokusí zastavit svého kapitána před použitím jeho sil, ale Mayuri ji umlčí a začne vyhrožovat. Madarame, když tohle spatří, odpoví, že o ryoka žádné informace nemá, a riskuje přitom svůj život. Mayuriho včas zastaví Zaraki Kenpachi, který ho donutí odejít i se svojí zástupkyní. Když Nemu odchází, věnuje Zarakimu omluvný pohled.
Nemu byla přítomná i na setkání zástupců, ale neměla na něm žádné připomínky. Pak se objevila ve chvíli, kdy se Mayurimu nedařilo dostat do pasti jak Ishidu, tak Orihime. Těsně po začátku souboje Mayuriho a Ishidy Ishida prohlásí, že ona pro něj není žádnou hrozbou, ale překvapí ho, když se ho snaží zadržet ve chvíli, kdy se pokusí sestřelit Mayuriho poté, co vyvolá svoji zanpakutau. Nicméně Mayuri je zasáhne oba dva, načež začne mlátit Nemu za to, že Ishidu pustila, a za její prosbu o lék. Mayuri prohlásí, že z něj dělá hlupáka a že ji přece nestvořil tak slabou. Ishidovi se nakonec podaří ho zastavit.
Po souboji Nemu děkuje Ishidovi za to, že nezabil Mayuriho, a pak mu dá protilék na Mayuriho jed. Když se Ishida zeptá, proč k někomu, jako je Mayuri, cítí takovou náklonnost, odpoví, že tomu sama nerozumí, ale když zjistila, že Mayuri je stále naživu, cítila nepatrnou úlevu.
Později, během Rukiiny popravy, se Nemu ptá Mayuriho, co si myslí o zprávě od Koketsu Isane. Odpoví jí, že ho to nezajímá a doteď se vlastně nic nedělo.
Nemu je velice zdrženlivá a puntičkářská dáma, jejíž sklony k tichosti a bázlivosti můžeme připisovat především způsobu, jakým s ní Mayuri zachází. I přesto má ale silný smysl pro spravedlnost a snaží se Mayurimu zabránit v páchání zločinů.

KUROTSHUCHI MAYURI

28. dubna 2009 v 18:22 | Sara |  Mayuri Kurotsuchi
KUROTSHUCHI MAYURI

Hodnost: Kapitán
Výška: 174 cm
Váha: 54 kg
Narozen: 30.března
Zanpakutau:
Shikai: Ashisogi Jizou (Jizou zabíjející nestvůry)
oživení - Kakimushire! (Rozpárej!)
Myuriho zanpakutau se proměňuje ve zvláštní hůl, ze které ční tři hroty. Ashisogi používá jed k oslabení nervových spojů, které přenášejí pohybové signály z mozku do končetin. Produkuje tento toxin bez jakékoliv pomoci.
Bankai: Zlatý Ashisogi Jizou (Zlatý Jizou zabíjející nestvůry)
Mayuriho bankai vypadá jako obrovské mimozemské dítě s kruhem kolem hlavy a množstvím mečů vyčuhujících mu z hrudi. Mění Mayuriho krev v jedovatou mlhu, která se rozšíří 200 yardů kolem svého zdroje. Biografie:
Kurotshuchi Mayuri, kapitán dvanácté divize, je jedním z nejpodivnějších kapitánů v Gotei 13, jak jeho psychologické, tak jeho fyzické výstupy jsou prazvláštní. Poprvé se s ním setkáváme na urgentním setkání kapitánů. Je krutým kapitánem, který má neustále nějaké spory s ostatními členy Gotei 13, obzvláště s kapitánem Kenpachim. Mayuri je nyní vedoucím vědecko-technologického výzkumu, tuto práci převzal od Urahary Kisukeho, bývalého kapitána dvanácté divize. Je to vysoký podezíravý muž se řetězy v uších a jedovatou zelenou krví (nejspíše součást jeho pokusů).
Mayuri nastoupil na Uraharovo místo poté, co byl Kisuke vyhoštěn ze Soul Society kvůli jeho výzkumu. Od samého začátku je vidět jeho krutost a sobeckost. Je schopen zabít jakéhokoliv shinigami, jen aby se ve svém výzkumu posunul o krůček dopředu. I svoje tělo nejspíše vytvořil během nějakého experimentu, neboť je velice obtížné zničit jeho duši. Pokaždé, když jeho současné tělo je zničeno, promění se v kapalinu a vrátí se do své laboratoře, kde si vytvoří nové tělo. Zrenovovat svoje síly a udělat své tělo takové, aby vypadalo jako dřív, včak trvá velmi dlouho.
Myuriho minulost je nejasná a v příběhu se o ní moc nemluví. Ví se, že to byl právě on, kdo nařídil vyvraždit klan quincy před dvěma sty lety. Od té doby studoval těla quincy, aby se dozvěděl co nejvíc o jejich moci. Také nese zodpovědnost za smrt Ishidova dědečka.
Když se Kurotshuchi setká s Ishidou, samozřejmě chce jeho tělo zkoumat. Naštěstí má Ishida dostatečnou moc, aby Mayuriho porazil, i když použil svůj bankai, avšak za cenu vlastních sil quincyho. Během bitvy Mayuri dokonce zranil vlastní zástupkyni a dceru - Nemu, jen aby se dostal ke quincymu, ale ani tak se mu nepodařilo Ishidu porazit. I tak byl ale upřímný natolik, aby Ishidovi přiznal, že to byl on, kdo zajal jeho dědu.
Mayuri je velmi zahleděný sám do sebe a naprosto věří ve svůj talent a schopnosti. Také není příliš ochotný plnit rozkazy, pokud se problém netýká výhradně jeho. Problém s Aizenem a jeho smrtí šel jednoduše mimo něj, takže se jím vůbec nezabýval.
I přesto má však velmi zajímavý charakter a nebylo by vůbec na škodu se jednou podívat na souboj mezi ním a Uraharou; Urahara o něm a jeho výzkumu ani jednou neřekl nic pěkného.


SOI FON

27. dubna 2009 v 16:51 | Sara |  Soi Fon
SOI FON

Hodnost: Kapitán
Výška: 150 cm
Váha: 38 kg
Narozena: 11.února
Zanpakutau:

Shikai: Suzumebachi
oživení - Jinteki Syakusetsu! (usmrť všechny nepřátele bodnutím)
Poprvé byla vidět při boji s Yoruichi, zanpakutau prošla radikální proměnou podoby a vlastností. Po přeměně na sebe vezme Suzumebachi podobu rukavice na pravé ruce Soi Fon s utočným žihadlem vpředu, umístěným uprostřed a dvakrát delším než normální prst umožňuje Soi Fon dobrý dosah. Zanpakutau zbarvená zlatě a černě se vzorem i tvarem podobá sršni, nebo vose.
Plně sehraná zanpakutau s její přirozenou schopnostií shyunpo, přináší oběti jistou smrt. Nigeki Kessatsu - smrt ve dvou schodech, Soi Fon bodne svého nepřítele žihadlem. Hluboká rána je sama o sobě pro oponenta dosti citelná, po bodnutí se na objeví znamení "květu";, které se stává cílem dalších útoků Soi Fon. Druhý zásah do stejného místa znamená smrt.
Bankai: Neznámý
Biografie:
Jako člen rodiny Fon, urozeného ale třídně nižšího rodu, byla Soi Fon předurčena sloužit 2.divizi. Už jako malému děvčeti jí bylo řečeno, že služba Yoruichi Shihouin a armádě má přednost před jejím vlastním životem. Po vstupu do armády přijala krycí jméno Soi Fon - původním jménem je Shaolin.
Přirozené nadání pro boj ji pomohlo dosáhnout větší síly a moci. Její vrozená rychlost a přizpůsobivost ji táhla dál, než jen vyrovnat se vrstevníkům. Pro své dovednosti byla přidělena veliteli armády jako osobní stráž. Už od prvního okamžiku, kdy se setkala s Yoruichi ji byla bezmezně oddaná. Soi Fon se domnívala, že je přesně tam, kde si vždy přála být. Závislá na někom takovém se mohla dále učit a tvořila k Yoruichi přirozený doplněk. Učením všeho, co mohla Yoruichi poskytnout, Soi Fon brzy dosáhla schopností zastupce. Stála při své kapitánce až do jejího útěku ze Soul Society. Po tomto incidentu se zrazená a opuštěná Soi Fon stala novou kapitánkou policie a ozbrojených sil Soul Society. Jak její síla dále rostla, začala být arogantní a necitelná. Jediné pro co žila, byl zákon a služba Soul Society. Přátelství se stalo minulostí. Až při vpádu Ichiga do Soul Society se znovu setkává s Yoruichi, ovšem ne jako dávní přátelé, nýbrž nepřátelé. S pocitem nabytých nových schopností zaútočila na Yoruichi s přesvědčením, že svou dřívější kapitánku porazí. K její škodě tuto dovednost zná i její oponentka jako Shuunkou (Flash Release - vyvolání blesku). Soi Fon porážkou přijde nejen o slepé nasledování práva, ale i svou aroganci a poučí se o síle i porážce.

OOMAEDA MARECHIYO

27. dubna 2009 v 16:47 | Sara |  Marechiyo Ōmaeda

OOMAEDA MARECHIYOHodnost: Zástupce
Výška: 210 cm
Váha: 15 1kg
Narozen: 5.května


Zanpakutau:

Shikai: Gegetsuburi
oživení - Smash Him Into Bits! (rozmlať ho na kousky)
Po oživení na sebe vezme meč podobu palcátu. Obrovská koule s hroty je napojena k rukojeti řetězem. Vlastnosti této zanpakutau nejsou známy, protože Oomaeda byl poražen dříve než jsme mohli něco vidět.
Bankai: Nemá

Biografie:
Marechiyo je zástupcem druhé divize, sloužící pod Soi Fon. Nosí standardní oděv shinigami, šátek obdobně jako Byakuya. Dále nosí několik prstenů a náhrdelníků. Je křupanský, zvrhlý a rád by, aby se do něj Soi Fon zamilovala. Jeho neomalené chování již tak věčně podrážděnou Soi Fon hněvají, ale daný příkaz vždy uposlechne. Nejsou si tak blízcí jako jiní kapitáni a jejich zástupci. Je tak velký, rozložitý a chladnokrevný jako je Soi Fon drobná, rychlá a výbušná. Nezdá se, že by bylo příliš obtížné Marechiya rozhněvat, ale zjevně by to na něj nemělo žádný vliv. Marechiyo pochazí z vyšší šlechty Seireitei a je často viděn jako pán nad svými kolegy-shinigami. Jediná chvíle, kdy jsem jej mohli zahlédnout v bitvě byla, kdy na příkaz Soi Fon vyrazili další zástupci (Marechiyo, Koutetsu Isane a Sasakibe Choujirou) za Rukií po zničení Soukyoku.

Nejlepši kapitán ?

26. dubna 2009 v 18:40 | Sara |  ankety

Nejlepši kapitán ?

Rukia a?...

26. dubna 2009 v 18:39 | Sara |  ankety
Rukia a?...

Nejlepší anime

26. dubna 2009 v 18:36 | Sara |  ankety
Nejlepší anime


© 2009 - 2010