Ashley Benson Těšte se na rekonstrukci a Screencapy přímo ode mě,ale fotím i díly z charmed ale až budu mít celou 1.řadu na focenou je to tady :-)

KIRA IZURU

25. března 2009 v 15:49 | Sara |  Kira Izuru
KIRA IZURU

Hodnost: Zástupce
Výška: 173 cm
Váha: 56 kg
Narozen: 27.března
Zanpakutau:
Shikai: Wabisuke (Pros o milost)
oživení: Omote wo Agero (Zjev svoji tvář)
Kirova zanpakutau se prodlužuje a vytváří dva devadesátistupňové úhly na konci čepele. Než bojoval s Matsumoto, jediní dva lidé, kteří věděli, jak vypadá jeho Shikai, byli Hinamori Momo a Abarai Renji.
O své jméno Wabisuke (Pros o milost) se Kirův meč zasloužil díky své schopnosti zvětšovat hmotnost. V jedné chvíli Kira prohlásil: "Můj meč zvětšuje váhu čehokoliv, čeho se dotkne. Každý zásah zdvojnásobí hmotnost tvého meče."
Když už protivník nedokáže tu tíhu unést, poklekne na zem, a vykloní hlavu, jako kdyby prosil o odpuštění.
Bankai: Nemá
Biografie:
Zástupce kapitána Kira Izuru sloužil pod velením Ichimaru Gina ve třetí divizi. Podle toho, co víme, třetí divize je nyní bez kapitána, takže Kira jedná jako kapitán, dokud se nenajde náhrada. Kira nosí standartní shinigamskou róbu s jeho znamením zástupce, připnutém k jeho ruce. Má slámově žluté vlasy, které mu splývají přes jeho levé oko až k ramenům. Když začal studovat umění Shinigami, jeho účes byl podobný tomu, který nosí dnes, jen o něco kratší.
Pod vlivem Aizena Sousuke, Kira napadl svoji přítelkyni Hinamori Momo poté, co se pokusila zabít Ichimaru Gina. Byl za to vsazen do vězení (konkrétně za vyvolání svého Shi kaie), když Hinamori zastavil před zavražděním svého kapitána potom, co byl Aizen "zavražděn". Gin ho později zachránil z jeho cely, jako jediného ze tří uvězněných zástupců (Kiry, Renjiho a Hinamori).
Jedna kapitola uvedená předtím než Kira, Renji a Hinamori unikli, nám prozrazuje, že Kira vstoupil na Shinigamskou Akademii po smrti svých rodičů a byl hrdý, že se tam dostal na první pokus, když jeho protivníky byla známa trojka Hisagiho Shuuheie. Stejně jako Hinamori a Renji, byl umístěn do prvního ročníku díky svým schopnostem, které z něj dělají mocného Shinigami.
Díky jednomu incidentu, který se mu přihodil v prvním ročníku, je Kira blízkým přítelem jak Hinamori, tak Renjiho. Při jednom standartním cvičení vedeném Hisagim Shuuheiem ze šestého ročníku byli Renji, Hinamori a Kira spolu ve skupině. Všechno šlo dobře až do té chvíle, kdy na konci cvičení napadla Shinigami skupina obrovských Hollowů. Přestože jim bylo řečeno, ať utečou, Hinamori se obrátila zpátky, aby pomohla Shuuheiovi, který byl v nesnázích. Z nějakého důvodu se k ní připojili Renji a Kira a spěchali také na pomoc. Díky tomu se dostali přímo ke kapitánovi Aizenovi z páte divize a jeho zástupci, Ichimaru Ginovi. Později se ukázalo, že Aizen hodlal "využít" všech tří a rozhodl se proto způsobit nějaké problémy, aby je mohl mít všechny v páté divizi. Po nějaké době se Renji dostal do šesté divize, Hinamori si Aizen ponechal v páté a Kiru poslal do třetí těsně potom, co se Gin stal kapitánem.
Renji, Hinamori a Kira jsou stále přátelé a když Hinamori najde Renjiho odznak zástupce kapitána poté, co se vypraví hledat Ichiga, Kira je první, kterému to řekne. Kira se rozhodl, že si to nechají pro sebe, aby ušetřili dobrého přítele problémů.
Kira je jednoznačně mocný a důvěryhodný shinigami. Dokonce i když dostane rozkaz, o kterém ví, že je špatný, splní ho, protože se to od něj očekává. Nakonec se snažil na rozkaz svého kapitána rozptýlit Hitsugayu Toushiro, kapitána desáté divize. Nicméně když upozorní Hitsugayu na přítomnost Hinamori, stává se jeho oponentem v duelu Matsumoto Rangiku. V té bitvě Kira vyvolal svůj Shikai a napadl Matsumoto. Ona jeho útoky odrazila, ale než se jí to podařilo, Kirův meč stihl sedmkrát udeřit do jejího. Nejprve vypadala Matsumoto zaraženě, ale poté vyvolala svůj Shi kai, který dovede cokoliv rozdrobit na prášek. Výsledek této bitvy není známý, ale podle výrazu na Kirově tváři Matsumoto pravděpodobně vyhrála. Když zmatek způsobený Aizenem pomine, Kira navštíví Matsumoto na velitelství desáté divize a omluví se jí. Nakonec se spolu s Matsumoto opije a snaží se zapomenout na to, jaký je Gin zrádce. Zatímco Matsumoto v klidu popíjí, Kira omdlí.
Izuru je vcelku dobrý člověk, ale často mu cestu zastupuje pocit, že musí plnit rozkazy svých nadřízených.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© 2009 - 2010