Ashley Benson Těšte se na rekonstrukci a Screencapy přímo ode mě,ale fotím i díly z charmed ale až budu mít celou 1.řadu na focenou je to tady :-)

Březen 2009

Hinamori dead

31. března 2009 v 13:34 | Sara |  Hinamori Momo

Byakuya

31. března 2009 v 13:33 | Sara |  Byakuya Kuchiki

hinamori-fotky

29. března 2009 v 19:34 | Sara |  Hinamori Momo


Ichimaru-wally

27. března 2009 v 16:40 | Sara |  wallpapery


kira-fotky

25. března 2009 v 16:11 | Sara |  Kira Izuru

KIRA IZURU

25. března 2009 v 15:49 | Sara |  Kira Izuru
KIRA IZURU

Hodnost: Zástupce
Výška: 173 cm
Váha: 56 kg
Narozen: 27.března
Zanpakutau:
Shikai: Wabisuke (Pros o milost)
oživení: Omote wo Agero (Zjev svoji tvář)
Kirova zanpakutau se prodlužuje a vytváří dva devadesátistupňové úhly na konci čepele. Než bojoval s Matsumoto, jediní dva lidé, kteří věděli, jak vypadá jeho Shikai, byli Hinamori Momo a Abarai Renji.
O své jméno Wabisuke (Pros o milost) se Kirův meč zasloužil díky své schopnosti zvětšovat hmotnost. V jedné chvíli Kira prohlásil: "Můj meč zvětšuje váhu čehokoliv, čeho se dotkne. Každý zásah zdvojnásobí hmotnost tvého meče."
Když už protivník nedokáže tu tíhu unést, poklekne na zem, a vykloní hlavu, jako kdyby prosil o odpuštění.
Bankai: Nemá
Biografie:
Zástupce kapitána Kira Izuru sloužil pod velením Ichimaru Gina ve třetí divizi. Podle toho, co víme, třetí divize je nyní bez kapitána, takže Kira jedná jako kapitán, dokud se nenajde náhrada. Kira nosí standartní shinigamskou róbu s jeho znamením zástupce, připnutém k jeho ruce. Má slámově žluté vlasy, které mu splývají přes jeho levé oko až k ramenům. Když začal studovat umění Shinigami, jeho účes byl podobný tomu, který nosí dnes, jen o něco kratší.
Pod vlivem Aizena Sousuke, Kira napadl svoji přítelkyni Hinamori Momo poté, co se pokusila zabít Ichimaru Gina. Byl za to vsazen do vězení (konkrétně za vyvolání svého Shi kaie), když Hinamori zastavil před zavražděním svého kapitána potom, co byl Aizen "zavražděn". Gin ho později zachránil z jeho cely, jako jediného ze tří uvězněných zástupců (Kiry, Renjiho a Hinamori).
Jedna kapitola uvedená předtím než Kira, Renji a Hinamori unikli, nám prozrazuje, že Kira vstoupil na Shinigamskou Akademii po smrti svých rodičů a byl hrdý, že se tam dostal na první pokus, když jeho protivníky byla známa trojka Hisagiho Shuuheie. Stejně jako Hinamori a Renji, byl umístěn do prvního ročníku díky svým schopnostem, které z něj dělají mocného Shinigami.
Díky jednomu incidentu, který se mu přihodil v prvním ročníku, je Kira blízkým přítelem jak Hinamori, tak Renjiho. Při jednom standartním cvičení vedeném Hisagim Shuuheiem ze šestého ročníku byli Renji, Hinamori a Kira spolu ve skupině. Všechno šlo dobře až do té chvíle, kdy na konci cvičení napadla Shinigami skupina obrovských Hollowů. Přestože jim bylo řečeno, ať utečou, Hinamori se obrátila zpátky, aby pomohla Shuuheiovi, který byl v nesnázích. Z nějakého důvodu se k ní připojili Renji a Kira a spěchali také na pomoc. Díky tomu se dostali přímo ke kapitánovi Aizenovi z páte divize a jeho zástupci, Ichimaru Ginovi. Později se ukázalo, že Aizen hodlal "využít" všech tří a rozhodl se proto způsobit nějaké problémy, aby je mohl mít všechny v páté divizi. Po nějaké době se Renji dostal do šesté divize, Hinamori si Aizen ponechal v páté a Kiru poslal do třetí těsně potom, co se Gin stal kapitánem.
Renji, Hinamori a Kira jsou stále přátelé a když Hinamori najde Renjiho odznak zástupce kapitána poté, co se vypraví hledat Ichiga, Kira je první, kterému to řekne. Kira se rozhodl, že si to nechají pro sebe, aby ušetřili dobrého přítele problémů.
Kira je jednoznačně mocný a důvěryhodný shinigami. Dokonce i když dostane rozkaz, o kterém ví, že je špatný, splní ho, protože se to od něj očekává. Nakonec se snažil na rozkaz svého kapitána rozptýlit Hitsugayu Toushiro, kapitána desáté divize. Nicméně když upozorní Hitsugayu na přítomnost Hinamori, stává se jeho oponentem v duelu Matsumoto Rangiku. V té bitvě Kira vyvolal svůj Shikai a napadl Matsumoto. Ona jeho útoky odrazila, ale než se jí to podařilo, Kirův meč stihl sedmkrát udeřit do jejího. Nejprve vypadala Matsumoto zaraženě, ale poté vyvolala svůj Shi kai, který dovede cokoliv rozdrobit na prášek. Výsledek této bitvy není známý, ale podle výrazu na Kirově tváři Matsumoto pravděpodobně vyhrála. Když zmatek způsobený Aizenem pomine, Kira navštíví Matsumoto na velitelství desáté divize a omluví se jí. Nakonec se spolu s Matsumoto opije a snaží se zapomenout na to, jaký je Gin zrádce. Zatímco Matsumoto v klidu popíjí, Kira omdlí.
Izuru je vcelku dobrý člověk, ale často mu cestu zastupuje pocit, že musí plnit rozkazy svých nadřízených.

ICHIMARU GIN

25. března 2009 v 15:47 | Sara |  Ichimaru Gin
ICHIMARU GIN

Hodnost: Ex-kapitán
Výška: 185 cm
Váha: 69 kg
Narozen: 10.září
Zanpakutau:

Shikai: Shinsou (Boží Kopí)
oživení - Ikorose (Zabij)
Zanpakutou se prodlužuje směrem k nepříteli a ničí vše v jeho cestě. Neexistuje způsob, kterým se dá zabránit útoku, musí se odrazit. Během útoku připomíná harpunu.
Během příběhu můžeme vidět Gina používat meč třikrát - poprvé, když se setkává s Ichigem, podruhé během souboje s Hitsugayou a naposled, když se snažil zabít Rukiu (Byakuya a Ichigo jsou jediní, kdo utržili ránu od Shinsou a přežili).
Bankai: Neznámý
Biografie:
Ichimaru Gin je kapitán třetí divize. Poprvé se s ním setkáváme, když Ichigo a jeho přátelé přijdou do Soul Society a snaží se dostat skrz jednu z hlavních bran. Je to jeden z nejrozporuplnejších kapitánů kvůli jeho zásahu proti strážnému (naštěstí, díky Ichigovým reflexům, nikdo nezemřel…). Je to vysoký, poměrně dobře vypadající muž se stále zavřenýma očima a podezřelým úsměvem (díky němuž byl Ichigem pojmenován liščí tvář). Stejně jako většina kapitánů v Soul Society, Gin má zvláštní minulost, ne příliš spojenou se šlechtou. V určitém smyslu můžeme říct, ze on a Rangiku si byli velmi blízcí, jako děti byli dobří přátelé. Nicméně, Ichimaru se jeví jako introvert, který nedůvěřuje nikomu kromě Aizena a Rangiku. Z nějakého důvodu se příliš nestará o rozkazy a nesnaží se je plnit. To je jeden z důvodů, proč se vždycky pře s ostatními členy Gotei 13. Někdy se ani neobtěžuje bojovat v plné síle (je natolik hloupý, nebo má neomezenou moc - to nikdo neví), jako například když bojoval s Hitsugayou. Vždycky je optimistický, co se jeho schopností týče, a když dojde k souboji, nikdy se příliš nestará o to, co se stane jeho obětem. Jediná osoba, která je schopna ho zastavit, je Rangiku.
I když Ichimaru je jeden z nejvlvnějších kapitánů v Soul Society, i on musí někoho respektovat. Tím člověkem je kapitán Aizen Sousuke, který býval Ginovým kapitánem, když se Ichimaru učil používat své schopnosti. Protože Aizen je hlavní záporný charakter v druhé sérii Bleache, Ichimaru, ačkoliv se snaží sledovat cestu za neomezenou mocí, je k němu nějakým způsobem připoután. Ne, že by Ichimaru byl dokonale zápornou postavou nebo dokonale kladnou. Plní rozkazy svého "mistra" (mohli bychom říci, že sledují stejný cíl) a chce se stát silnějším. I když jsme nikdy nespatřili jeho pravou moc, poněvadž v bitvách používá k poražení nepřítele pouze svůj Shi kai. Během příbehu se dozvídáme, že právě on je jedním ze tří zrádců Soul Society a ten, kdo společně s jeho komplici Tousenem a Aizenem přeměnil centrum 46 v krvavou zkázu a od té chvíle rozdával rozkazy celé Gotei 13. Nakonec opustil Soul Society ve společnosti ostatních zrádců, aby "spolupracoval s vyšší mocí". Stejně jako všichni ostatní členové Gotei 13, Gin má zástupce, nicméně Kira je pro svého kapitána jen loutkou, která se v příbehu objevila, když se Hinamori snažila zabít Gina (domnívala se, že zavraždil kapitána Aizena, tato vražda však byla pouze předstírána, aby ostatním zamotala hlavu a odvrátila pozornost od chystané popravy Rukii) a později, když Gin vstoupil do centra 46 a setkal se tam s Aizenem. Kira rozptyloval Hitsugayu a Rangiku, podle rozkazu svého kapitána (přičemž byl také zhypnotizován Aizenovou zanpakutau). Když bylo po všem, tak se Kira opil společně s Rangiku.
Ichimaru Gin je osobnost na jednu stranu krutá, líná a zlá ke komukoliv kromě Aizena a Rangiku, na druhou stranu trochu zvláštní, když vezmeme v úvahu, že mohl zabít tolik lidí, ale z nejakého důvodu to neudělal. O jeho minulosti a zkušenostech ze života víme zatím jen velmi málo, takže je velmi pravděpodobné, že Ichimaru se ještě objeví na scéně.

HITSUGAYA TOUSHIROU

25. března 2009 v 15:41 | Sara |  Hitsugaya Toushirou
HITSUGAYA TOUSHIROU

Hodnost: Kapitán
Výška: 133 cm
Váha: 28 kg
Narozen: 20.prosince

Zanpakutau:
Shikai: Hyourinmaru (Ledový kruh)
oživení - Souten ni Zase! (Nářek na ledové obloze) Meč dokáže stvořit draka z vody a ledu. Je to vlastně seskupení duchovní energie v podobě ledového draka, který dokáže dokonce i kontrolovat počasí. Síla útoku Hyourinmaru je tak obrovská, že nepříteli seškrabává maso z kostí.

Bankai: Dai Guren Hyourin Maru (Obrovský rudý ledový kruh)
Biografie:
Hitsugaya Toushirou je kapitánem desáté divize, a jeho zástupkyní a zároveň jednou z osmi výše postavených shinigami ženského pohlaví je Matsumoto Rangiku. Hitsugaya a Hinamori Momo, zástupkyně kapitána páté divize, mají společnou minulost. Ta je vidět obzváště ve čtyřicátém šestém díle, kdy ho Hinamori osloví Bílek-chan. V těch dobách pracovala Hinamori na tom, aby se mohla stát shinigami. V té době jedinou Hitsugayovou starostí bylo jíst vodní meloun a vztekat se, že mu Hinamori říká Bílku. Řekla mu, že pokud se dokáže dostat na stejnou úroveň, na jaké je nyní ona, pak mu tak přestane říkat. Nyní se díky svému rychlému postupu a jmenování do funkce kapitána v tak útlém věku jeví jako zázrak. Může být považován za svým způsobem útočného a podezíravého muže, je to vidět hlavně ve chvíli, kdy mluví s Ichimaru Ginem těsně po vraždě Aizena Sousukeho.
Ve třicátém šestém díle, když je Hinamori ve vězení, ji navštíví Matsumoto a doručí jí dopis, který jí zanechal její kapitán. Hitsugaya našel ten dopis v prostorách Aizenovy divize a ukázalo se, že je to právě ten, který psal Aizen tu noc, kdy ho Hinamori navštívila. Dopis Hinamori varoval před jistým tajným spolkem, který operuje v Soul Society pod vedením jistého člena Gotei 13.
Za nepřítomnosti vedení páté divize se Hitsugaya ujímá jejich práce a papírování s pomocí své zástupkyně Matsumoto Rangiku. Když se konečně trochu zorientovali, přišla jim zpráva, že Hinamori unikla a nejspíš pronásleduje Ichimaru. Kapitán desáté divize po ní začne pátrat, nevěda, že v dopise, který Hinamori dostala, Aizen obvinil jeho, Hitsugayu Toushirou, ze své vraždy. Hinamori ho poté napadne, věříc všemu, co muž jejích snů, Aizen Sousuke, napsal ve své závěti. Hitsugaya se zmateně začne bránit a pak se snaží dodržet svůj slib, že zabije Gina, pokud prolije jedinou kapku Hinamoriiny krve. Ve čtyřicátém osmém díle můžeme spatřit Hitsugayův shikai, Hyourinmaru, v boji s Ichimaru. Souboj končí, když se objeví Rangiku a zastaví Ichimaru, který se snaží zaútočit na bezvládné tělo Hinamori.
Dopis, jak se později ukáže, byl falešný a popisoval Hitsugayu jako toho, kdo se snaží zničit Soul Society se Soukyoku. Rukiina poprava byla přesunuta ještě o kus dopředu, nyní se měla konat již za 29 hodin. Hitsugaya si uvědomil, že něco není v pořádku a že musí něco podniknout, aby popravě zabránil.
Pokud jste pozorně četli mangu či sledovali anime, víte, že Aizen byl naživu a svoji smrt jen předstíral, aby se mohl vloupat do centra 46, osobně rozdávat rozkazy a zmocnit se čehosi důležitého uvnitř Rukiina těla. Hitsugaya se ho pokouší zastavit, ale i přesto, že použije svůj bankai, souboj prohrává. V kapitole 194 se Aizenovi podaří vychovat novou odolnou rasu, která si říká Arrancar, jsou to mocní bývalí shinigami zkřížení s hollow. Kapitán Hitsugaya se spolu s Renjim, Yumichikou, Rangiku a Ikkaku vydají do lidského světa a překvapí Ichiga ve škole (kapitola 195). K Ichigovi domů se v této kapitole také vrátí Rukia. Jsou tu, aby pomohli v boji proti Aizenovi a během té doby budou spolu s Ichigem a jeho spolužáky chodit do školy.

MATSUMOTO RANGIKU

25. března 2009 v 15:39 | Sara |  Matsumoto Rangiku
MATSUMOTO RANGIKU

Hodnost: Zástupkyně
Výška: neznámá
Váha: neznámá
Narozena: 29.září
Zanpakutau:
Shikai: Hai Neko (Popelavý kocour)
oživení - "Zaduj!"
Bankai: Žádný
Biografie:
Když se Matsumoto poprvé objeví jako velice roztěkaná zástupkyně kapitána desáté divize na setkání zástupců, zajisté se spoustě mužů zatají dech a hlavním důvodem je její poprsí.
Nicméně, během hlášení nabude její tvář na vážnosti a projeví se jako osoba, která za jakoukoliv cenu splní svoji povinnost s použitím svého smyslu pro zodpovědnost a v některých případech také bojového umění.
Scéna před útěkem tří zástupců, Hinamori, Kiry a Renjiho, nám říká více o minulosti Rangiku. Když byla mladá, málem zemřela hlady, než k ní přišel malý chlapec a dal jí něco k snědku. Tím chlapcem byl Ichimaru Gin. Z tento čin je mu Matsumoto nesmírně vděčná, možná ho i obdivuje.
Později, když se Hitsugaya utká s Ichimaru Ginem, Matsumoto zastaví Gina před zabitím bezvládné Hinamori, čímž jí zachrání život. V té chvíli bezradně přemýšlí o tom, kam se asi Ichimaru ubere. Když se kapitán desáté divize i jeho zástupkyně zaobírají vlastními myšlenkami, dorazí zpráva, že poprava Rukie byla opět přesunuta dopředu. Hitsugaya, rozhodnutý zjistit, co se děje, si uvědomí, že jedinou cestou je zastavit popravu. Poté se rozhodne společně s Rangiku vyrazit do centra 46, kde šokovaně zjistí, že všichni všichni jeho členové byli vyvražděni.
Od Kiry se Hitsugaya dozví, že Hinamori ho sem sledovala, spěchá tedy zpět a zanechá Rangiku v souboji s Kirou. I když s každým úderem Kirova meče se hmotnost Matsumotiny zanpakutau násobí sedmi, Matsumoto po vyvolání svého shikaie zvítězí. Pak se dozvídá pravdu o dění v centru 46.
Když dorazí k Soukyoku, chytne Ichimaru za ruku, přiloží mu čepel svého meče ke krku a oznámí mu, že ho zatýká. Pak se objeví Gillian (menos grande, obrovitý hollow), který mu jde pomoci. Rangiku uvolní svůj stisk a Ichimaru projeví lítost nad tím, že ho nedržela o trošku déle. Pak jí popřeje sbohem.
Později je Rangiku zklamaná událostmi, a když se objeví Kira, aby se omluvil, žádá ho, aby na všechno zapomněl a po nějaké době, kdy spolu popíjí likér, skončí opilí.
Rangiku je nyní ve světě lidí a bojuje proti Arrancar. Bydliště sdílí s Inoue Orihime.
Rangiku je vcelku veselá bytost, a to hlavně ve chvílích, kdy otevřeně mluví o svém poprsí, například, když k ní Hitsugaya přivede Kiru, který se chce omluvit. Její smysl pro povinnost a zodpovědnost se naopak ukazuje ve chvílích tísně, jako například, když se snažila odhalit záhadu Rukiiny popravy a zastavit Ichimaru. Matsumoto také ráda vypadá dobře a, samozřejmě, také vyzařuje krásou zasluhující si uznání u každého, a to i když pomineme její poprsí.

KOMAMURA SAJIN

24. března 2009 v 16:31 | Sara |  Sajin Komamura
KOMAMURA SAJIN

Hodnost: Kapitán
Výška: 235 cm
Váha: 180 kg
Narozen: 23.srpna
Zanpakutau:

Shikai: Neznámý
Bankai: Kokujoutengenmyouou
Objeví se obrněný obr.

Biografie:
Komamura Sajin se poprvé objeví na urgentním setkání kapitánů, kde zpovídají Ichimaru Gina, který zničehonic neplnil své povinnosti a nechal ryoku být. Dokonce i vedle Tousena Kaname a Aizena Sousuke je velmi patrný jeho vysoký vzrůst, ale kromě toho se o něm ví relativně málo. Na hlavě nosí obrovskou helmici.
Po Aizenově smrti můžeme spatřit Komamuru, jak navštěvuje Aizenovo tělo ve zdravotním středisku čtvrté divize po boku Tousena, k němuž má velice blízko. Až do této chvíle zatím ani jednou nepromluvil.
Poprvé v příběhu promluvil až v den Rukiiny popravy samotné. Když Iba Tetsuzaemon, jeho zástupce, pospíchá ke Komamurovi a v kleče se omlouvá za svůj pozdní příchod, Komamura ho v půli věty zastaví. Řekne mu, že ví, že Iba rozumí, že jeho kapitán potřeboval čas na přemýšlení o událostech, které proběhly za posledních pár týdnů ohledně Rukiiny popravy a Aizenovy smrti. Jeho myšlenky však z hlavy vytlačovala vděčnost Yamamotovi.
V tuto chvíli se dozvídáme, že Komamuru od ostatních vždy odděloval jeho vzhled. I přesto ho však Yamamoto přijal a postaral se o něj, z tohoto důvodu si ho Komamura vždy cenil a přál si pro něj udělat vše, co bude v jeho silách. Z toho samého důvodu se rozhodl stát se jedním z kapitánů Gotei 13.
Později Komamura, Iba, Tousen a Hisagi zastaví Zaraki Kenpachiho a jeho společníky. Po chvilce slovních soubojů je Zaraki ponechán na pospas Tousenovi a Komamurovi. Komamura, který má po krk Zarakiho arogance, vyvolá Tenken (jistou formu jeho zanpakutau, která však nemá nic společného s jeho shikaiem) a pošle ho na Zarakiho. Tousen ho následuje s Benihikou. I přes obrovské škody, které napáchají, se však Zaraki směje útokům dvou kapitánů a trojice začne bojovat naplno.
Všechny Komamurovy a Tousenovy útoky jsou odraženy i přes obrovské úsilí, které kapitáni vynakládají. Zaraki se ušklíbne na Komamuru a vyzve ho, ať vyvolá svůj bankai a postaví se mu. Komamura mu s rozzuřeným výrazem ve tváři odvětí, že není potřeba vyvolávat bankai k boji s takovým zrádcem jako je Zaraki. V této chvíli Tousen promluví k Zarakimu a prohlásí, že on bude ten, kdo vyvolá svůj bankai. I když se Zarakimu podaří Tousena porazit, Komamura mu zabrání ho zabít tím, že odkloní jeho čepel jednou rukou a svojí helmicí. Ta se roztříští na spoustu malých kousků, které se rozsypou po zemi. V této chvíli se konečně ukáže, jak Komamura vypadá ve skutečnosti. Má liščí hlavu a dokonce i jeho tělo má jakousi formu vzpřímené lišky. Právě když Komamura vyvolá svůj bankai a postaví se Zarakimu, začíná Rukiina poprava. Po chvilce, když cítí, že Yamamoto vypustil něco ze své vlastní duševní moci, opouští bojiště a spěchá mu na pomoc.
Než tam dorazí, dojde mu zpráva, že Aizen a Tousen zradili Soul Society, načež vyrazí k Soukyoku a skočí na Aizena, který odrazí jeho meč jednou rukou. Když se Aizen v klidu zmíní, že již to je nějaká doba, co naposled spatřil Komamurovu tvář, Komamura se rozzuří a otáže se Aizena, jak se v takovou dobu může stále usmívat. Přitom se nezapomene zmínit, že nikdy Aizenovi a Tousenovi neodpustí, že zradili Soul Society.
Záběry z minulosti nám v této chvíli odhalí přátelství Tousena a Komamury. Když jednou trénoval na otevřeném travnatém území, Tousen na někoho narazil, ale protože je slepý, neměl tušení, o koho jde. Když Komamura promluvil, Tousen si uvědomil, že do této chvíle mluvil špatným směrem. Pochválil mu jeho schopnost tak dobře skrýt svoji přítomnost a zmínil se mu, že i přestože je slepý, ještě nikdy se mu nestalo aby nebyl schopen cítit něčí přítomnost. Komamura k němu cítil velikou náklonnost, vzhledem k tomu, že Tousen patřil mezi první, co ho nepovažovali za vyvrhele.
Později se setkávají v divizích Gotei 13, kde se Aizen představí Komamurovi na Tousenovo doporučení.
Naštvaný jejich zradou Komamura konečně požádá Tousena o vysvětlení. Když žádné nedostane, okamžitě vyvolá svůj bankai. Nicméně pod vlivem hypnózy Kyoukasuigetsu si příliš pozdě uvědomuje, že Aizen stojí přímo před ním. Ten vytvoří Hadou no Kyuu-juu, Kuroihitsugi (Černá rakev) a porazí Komamuru.
Komamura se vzchopí ve chvíli, kdy trojice Aizen-Tousen-Gin odchází, volaje na Tousena:
"Proč ses stal shinigami? Nebylo to pro přítelkyni, která zemřela? Nebylo to pro spravedlnost?"
Tousen odvětí, že již Komamurovi řekl, že "vše, co se odráží v těchto očích, je cesta bez krve. Cesta, kterou kráčím, je cesta spravedlnosti."
O týden později stane Komamura před hrobem Tousenovy mrtvé přítelkyně a ptá se jí, co mohl říct, aby ho zastavil. Poté se objeví Hisagi a ptá se Komamury, jestli se Tousen ještě někdy vrátí.
"O tom nepochybuji," odpověděl. "Vlastníma rukama mu otevřeme oči."
Komamura je velmi oddaný a vděčný služebník. Jeho hluboký vděk Yamamotovi za to, že ho přijal, překonává všechny ostatní pocity a je odhodlaný udělat pro Yamamota cokoliv, i zemřít. Je to v každém směru vážný muž, velmi raněný v dobách, kdy ho společnost zavrhovala pro jeho vzhled, avšak věrný hodnotám, o kterých ví, že skrývají pravdu.

IBA TETSUZAEMON

24. března 2009 v 16:26 | Sara |  Tetsuzaemon Iba
IBA TETSUZAEMON

Hodnost: Zástupce
Výškat: 182 cm
Váha: 68 kg
Narozen: 18.července
Zanpakutau:
O Ibově zanpakutau se toho moc neví. Protože jsme ho nemohli vidět s ní bojovat naplno, je obtížné odhadnout jeho moc. Ale když zhodnotíme, jak těžce pracoval na tom, aby se mohl stát kandidátem na zástupce kapitána, můžeme se domnívat, že je velmi silný, nebo přinejmenším dokáže odhadnout moc nepřítele.
Shikai:
Když je vyvolána jeho zanpakutau, rozšíří se na konci a rozdělí se do tří výčnělků vytvářejících obrácené Y.
Bankai:Nemá
Biografie:
Iba je zástupce kapitána sedmé divize. Jeho kapitánem je Komamura Sajin, který až donedávna nosil helmici, aby zakryl svoji totožnost obrovského lišáka. Iba je velmi oddaný svému kapitánovi, i když týden po zradě Tousena Kaname strávil povětšinou ve velitelství jedenácté divize, aby dopřál svému kapitánovi trochu klidu a prostoru. Než spolu začnou bojovat, Ikkaku mu oznámí, že Iba se stal velmi domýšlivým od té doby, kdy opustil jedenáctou divizi, aby se stal zástupcem kapitána.
Iba nosí standartní shinigamskou róbu a poprvé měl svůj odznak zástupce kapitána na urgentním setkání zástupců těsně poté, co Ichigo a jeho přátelé vtrhli do Soul Society a zadrženi Ichimaru Ginem. To jsme se dozvěděli, když zástupce kapitána šesté divize, Abarai Renji, při příchodu poznamenal, že to je poprvé, co ho měl na sobě, a Iba mu dal za pravdu. Protože žádný z ostatních zástupců nic nepoznamenal, můžeme se domnívat, že stejně jako Renji, byl Iba mezi nimi nováček.
Iba má velice jedinečný vzhled, stejně jako svůj charakter. Jeho vlasy jsou na krátko zastřižené a nad nosem má úzký knírek. Na očích má oválné brýle a jeho horní ret je poněkud širší.
I když jsme Ibu mockrát zahlédnout nemohli, víme, že se pokouší dělat to, co je správné. Lže svému kapitánovi těsně před Rukiinou popravou, protože ví, že Komamura si celým incidentem není jistý, a chce mu dát čas se rozhodnout. Komamura ho okamžitě prokoukne, ale nechá svého zástupce být s tím, že si je jistý, že jedná ze soucitu.
Brzy poté Komamura a Tousen vezmou své zástupce, Ibu a Hisagiho Shuuhei, aby se postavili Zaraki Kenpachimu, protože osvobodil Ishidu, Chada a Ganju z jejich cely a pod vedením Orihime mířil k Soukyoku, aby zastavil popravu. Yachiru se ujímá vedení a vede skupinu přímo k popravišti, zatímco se čtyři shinigami pustí do boje. Poté, co Kenpachi prohlásí, že se může postavit všem čtyřem najednou, Ayasegawa Yumichika a Madarame Ikkaku si stěžují, že se chtějí taky zapojit, takže jim Kenpachi nechá Shuuheie a Ibu. Z boje Iby a Ikkaku toho moc nevidíme. Většinou je vidíme, jak popíjejí z láhve s likérem. Když odpočívají, Ikkaku nám odhalí, že Iba se s mistrovskou přesností naučil ovládat všechny potřebné prvky umění shinigami, aby dosáhl hodnosti zástupce kapitána. Když se Ikkaku zmíní, že nezní moc nadšeně, Iba to popře. Když Ikkaku prohlásí, že Iba se stal zástupcem kapitána pro svoji matku, Iba to opět popře. Místo toho změní téma a poukáže na to, že jim došel likér. Pak hrají kámen-nůžky-papír, aby se rozhodlo, kdo se postaví na vyšší místo. Iba vyhraje, ale než začnou bojovat, podiví se, s kým to Byakuya bojuje na popravišti. Ikkaku (správně) hádá, že je to Ichigo. Iba přizná, že by se s ním rád utkal, a Ikkaku mu prozradí, že má povahu shinigami z jedenácté divize. Rozhodnou se, že poražený z tohoto boje sežene víc likéru, zatímco vítěz bude odpočívat, ale přitom se navzájem upozorní, že pokud se kdokoliv z nich bude snažit vyhnout své povinnosti, zemře. Nicméně jejich souboj je přerušen Isaninou zprávou o zradě Aizena, Tousena a Gina.
Později, když je Iba v budově jedenácté divize, se baví s Yumichikou, který mírně pobouřeně podotkne, že kvůli Ikkaku, Ichigovi a Kenpachimu je tam neuvěřitelný hluk. Iba poznamená, že je to tak od té doby, co Ichigo chodí do jedenácté divize, ale že je to lepší než ticho.
Yumichika se ho zeptá, proč tam vlastně je, a Iba odvětí, že Komamura chce být sám. Protože předtím býval v jedenácté divizi, v této chvíli se tu cítil nejvíce vítaný. Existuje jistá teorie o tom, že Iba byl v jedenácté divizi na čtvrté pozici až donedávna, kdy ho povýšili na zástupce kapitána sedmé divize. Jen tak stranou ho Yumichika nazve Tetsu-san.
Neví se příliš o Ibově zanpakutau, moci nebo charakteru. Nicméně se mu líbí Matsumoto Rangiku, zástupkyně kapitána desáté divize. Obvykle je však Iba vídán ve společnosti ostatních zástupců mužského pohlaví a jiných shinigami s titulem. Vypadá to, že s nimi sdílí perverzní myšlenky týkající se ženských shinigami v Gotei 13.
Celkově je Iba dobrý shinigami. V současné situaci, kdy se světy potýkají s Arrancar, Iba zůstal v Soul Society. Je záhadou, proč se Iba stal zástupcem kapitána a jestli s tím má jeho matka něco společného.

Funny Bleach

23. března 2009 v 17:59 | Sara |  videa

AIZEN SOUSUKE

22. března 2009 v 11:57 | Sara |  Aizen Sousuke
AIZEN SOUSUKE

Hodnost: Ex-kapitán
Výška: 186 cm
Váha: 74 kg
Narozen: 29.května
Zanpakutau:

Shikai: Kyouka Suigetsu (Měsíční květ na zrcadle vody)
oživení - Neznámé
Aizenova zanpakutau ovládá všech pět smyslů a je schopná ukázat nepříteli odlišný tvar, velikost, hmotnost, pocit a vůni jakéhokoliv předmětu či situace. Aby toto ale bylo možné, nepřítel musí nejprve spatřt probuzení Kyouka Suigetsu. Poté se ocitne v totální hypnóze.
Bankai: Neznámý
Biografie:
Aizen Sousuke vystupuje jako příjemný muž s vroucím srdcem a uklidňujícím úsměvem. Každý v Soul Society ho má rád pro jeho štědrost a upřímnost. Dokonce byl pozván na Toushirovu oslavu narozenin, kde si byli tak blízko. Ve zkratce, každý ho miloval.
Ale později, bez jakéhokoliv varování, byl nalezen mrtev. Hinamori, zástupkyně páté divize, byla tak rozzuřená, že nenávistivě napadla Kiru. Později byla uvězněna a našla Aizenovu vůli. Její obsah ji vyděsil, nicméně ji slepě následovala. Když se Toushirovi téměř podařilo napadnout Gina, předstoupila před něj, špičkou meče mu zamířila na hrdlo a prohlásila, že podle Aizenovy vůle je právě on hledaným vrahem. Toushiro ji omráčil a pokračoval v souboji s Ginem.
Toushiro se později se svojí zásupkyní, Rangiku, vydal do centra 46, kde k jejich hrůze našli mrtvoly všech, co měli na starosti udílení rozkazů celé Gotei 13. Když se tam objevil Kira, chvíli jej pronásledovali, avšak Toushiro se obrátil zpět, když mu bylo řečeno, že Hinamori ho sledovala. Jakmile Hinamori dorazila do centra 46, Gin ji doprovodil k Aizenovi stojícímu ve dveřích, o kterém si dosud myslela, že je mrtvý. Hinamori, plná radosti, ho přispěchala obejmout, ale místo aby se dočkala jeho obvyklého pohlazení, špička Aizenova meče jí projela hrudí. Toushiro dorazil, aby viděl umírající Hinamori, a zuřivě vyvolal svůj ban kai, aby se mohl utkat s Aizenem. Aizenovi se podařilo ho obejít jediným dobře mířeným útokem. Později přišla Unohana, která očekávala, že právě zde najde Aizena, ale nebyla schopná ho zastavit. Mezitím Tousen polapil Renjiho a Rukiu a oba je dopravil na kopec Soukyoku. Tam se setkali s Aizenem, který trval na tom, že Rukia patří jemu. Díky své tvrdohlavosti a hrdosti by však Renji nikdy nedopustil, aby se jí Aizen zmocnil.
Souboj mezi Aizenem a Renjim byl u konce, když Ichigo přišel a zastavil Aizenův meč se svou zanpakutau. Renji a Ichigo spojily své síly, aby porazili Aizena, ale oba dva byli poraženi během krátkého okamžiku, což ostatně platilo i pro Komamuru. Aizen pověděl Rukie pravdu o její popravě a vyňal z jejího těla Hougyoku. Když byli Aizen, Gin a Tousen obklopeni kapitány, podařilo se jim uniknout za pomoci Menos Grandes, obrovitých hollowů.
Nyní přebývají v Hueco Mundo (pozn. překladatele: Hueco se do angličtiny překládá jako Hollow, může to však znamenat i vzdálený. Vznikají různé spekulace o pravém smyslu tohoto výrazu. Mundo znamená svět.) dávajíce rozkazy Arrancarům. Velmi brzy nastanou těžké časy… zde Aizen také změnil svůj účes.

HINAMORI MOMO

22. března 2009 v 11:51 | Sara |  Hinamori Momo
HINAMORI MOMO

Hodnost: Zástupce
Výška: 151 cm
Váha: 41 kg
Narozena: 3.června
Zanpakutau:

Shikai: Tobiume (Létající peruť)
oživení - Hajike (Polap)
Zanpakutau Hinamori Momo se dokáže změnit v bič s ohnutými hroty, které se pravidelně prodlužují. Moc její zanpakutau je založena na kidou, Démonologii. Hinamori je zběhlá v kidou. Její zanpakutau je velice mocná, i když jsme ji viděli ji použít jen v krátkém okamžiku, kdy bojovala proti Kirovi.
Bankai: Nemá
Biografie:
Hinamori Momo byla zástupkyní kapitána Aizena Sousukeho z páté divize. Aizenova zrada celé Soul Society zlomila Hinamori srdce a jeho pokus ji zabít má dosud neznámé účinky na její psyché. Naposledy byla viděna stále připoutaná k lůžku v prostorách čtvrté divize. Kvůli velkým psychickým i fyzickým škodám, které Hinamori utrpěla, nepřipadá v úvahu, že by jednala jako kapitánka páté divize.
Hinamori nosí standartní shinigamskou róbu a své tmavé vlasy mívá v drdolu pevně staženém látkou. Na své róbě nosí odznak zástupkyně kapitána páté divize. Mohli jsme ji spatřit v pyžamu, jednoduchém kimonu nebo s vlasy staženými do volného culíku. Když ještě studovala na Shinigamské akademii, nosívala červenou studentskou róbu pro dívky a její vlasy byly staženy v culíku těsně nad krkem.
Hinamori je v dobrém vztahu z velkým množstvím kapitánů a zástupců kapitánů. Její přátelství s Abaraiem Renjim a Kirou Izuru začalo na Akademii Shinigami na jednom cvičení ve světě lidí, kde se učili vytvářet konso. Cvičení bylo vedeno Hisagim Shuuheiem. Vše šlo dobře až do té doby, než skupina hollowů napadla shinigami. Shuuhei nařídil každému, ať uteče, ale Hinamori se obrátila a spatřila, jak Shuuheie napadlo množství hollowů. Hinamori se rozhodla mu pomoct a Renji a Kira ji následovali.
Pomoc přišla ve formě kapitána páté divize, Aizena Sousukeho, a jeho zástupce, Ichimaru Gina. Hinamori od té chvíle snila o Aizenovi jako o své modle. On o tom věděl a zmanipuloval systém tak, aby se Kira, Renji a Hinamori dostali všichni do jeho divize, dokud nedostudují. Renjiho shledal hrozbou a téměř okamžitě ho poslal pryč z divize, kterou měl pod kotrolou, avšak Kiru poslal do třetí divize, kterou nyní ovládal Gin. Hinamori si nechal v páté a ona se dopracovala až k místu Aizenovy zástupkyně.
Ve chvíli, kdy se poprvé setkáváme s Hinamori, je to první osoba, která dorazí na setkání zástupců kapitánů a sedí na podlaze. Ptá se Renjiho, jestli neviděl někde Aizena, a když se v slzách přizná, že má podezření, protože její kapitán jednal poslední dobou velmi podivně, Renji zalže a zapře jí, že s ním právě diskutoval o Rukiině popravě.
Hitsugaya Toushiro, který je kapitánem desáté divize, je jedním s Hinamořiných nejbližších přátel vzhledem k tomu, že oba bydleli v Rukongai. Stále mu říká Hitsugaya-kun, jednou mu dokonce řekne i jeho starou přezdívkou, kterou pro něj vymyslela, Shiro-kun, a to ve chvíli, kdy je pod těžkým tlakem. On má o Hinamori starosti a před Aizenovou vraždou ji varuje, ať si dává pozor na Gina. Následně Hinamori Gina napadne poté, co je objeveno Aizenovo tělo. Když jí Kira brání v zabití svého kapitána, vyvolá svůj shi kai. Hitsugaya dorazí a okamžitě zastaví oba dva. Nechá je oba vsadit do vězení, každého zvlášť.
Hinamori je Aizenovou smrtí zdrcená. Jeho poslední dopis se k ní dostane přes Hitsugayu a jeho zástupkyni, Matsumoto Rangiku. Matsumoto prohlásí, že kdyby ten dopis našel kdokoliv jiný z kapitánů, nikdy by se k ní nedostal. Dopis v sobě ukrývá Aizenova tajemství a to, co dosud objevil o tajném spolku, který manipuluje Soul Society. Dopis obviňuje Hitsugayu z úplně všeho včetně Aizenovy "smrti". Když se Hinamori podaří uniknout ze své cely, jde proti Hitsugayovi a Ginovi, který dorazil na scénu se svým obyklým úsměvem na tváři. Hitsugaya se pokusí postavit se Ginovi, ale Hinamori přispěchá, aby ho zastavila. Ten udeří Hinamori mnohem silněji, než měl v úmyslu, a v souboji s Ginem, který následuje, ho Gin polapí do pasti, kde má Hitsugaya na výběr zemřít nebo nechat zemřít Hinamori. Hitsugaya si to uvědomí příliš pozdě, ale naštěstí se objeví Matsumoto a zastaví Ginův meč. Hinamori je odnesena zpět do své cely, kde na ni vložili kouzlo, které brání ostatním ji napadnout. Je velmi obtížné dostat se tam zvenčí, avšak snadné uniknout zevnitř. Nicméně Hitsugaya nepočítal s tím, že její odhodlání splnit Aizenovu vůli bude tak velké, že se Hinamori přece jen dostane přes magickou zábranu uvnitř. Skryje svoji přítomnost a následuje Hitsugayu a Matsumoto do centra 46, kde ji vyděsí pohled na zmasakrovanou místnost. Okamžitě se přidá k Aizenovi, který ji však zradí a svým mečem téměř usmrtí.
Když se Hitsugaya vrátí do budovy centra 46, spatří její tělo a napadne Aizena, který ho však bez problému porazí. Společně s Hinamori ho pak zachrání Unohana Retsu, kapitánka čtvrté divize.
Aizenovo odůvodnění zabití Hinamori bylo, že si ji vytvořil takovou, aby bez něj nemohla žít. Prohlašuje, že jí vlastně učinil laskavost, když ji zabil. Snažil se, aby to byl někdo jiný, kdo ji zabije, ale tenhle plán selhal, nezbyla mu jiná možnost než ji zabít sám. Naštěstí, i tento plán selhal a on opustil Hinamori a Hitsugayu, jakmile dorazila na scénu Unohana.
Hinamori je něžná duše ochotná dát lidem, na kterých jí záleží, cokoliv. Má silný smysl pro spravedlnost a pozná zbabělce. Ve svém ročníku byla na shinigamské Akademii mezi nejlepšími a je mistrem v kidou.
Jejími nejlepšimi přáteli jsou Hitsugaya, Renji a Kira. Ti, kteří znají Hinamori, pro ni chtějí jen to nejlepší. Když má starosti, ostatní se snaží ji ukonejšit.
Je to dobrý člověk a silná shinigami, když je toho zapotřebí. Ve svém nitru skrývá nedotčené studny hněvu, ke kterým se obrací, až když musí.
Je nemožné v tuto chvíli určit, jaká bude Hinamori příště, až se s ní setkáme. Stále přebývá v Soul Society a její život není v ohrožení, jinak by Hitsugaya pravděpodobně nevkročil do světa lidí.

Abarai-fotky

22. března 2009 v 11:35 | Sara |  Renji Abarai

Design 0.1

22. března 2009 v 8:59 | Sara |  designy blogu

Design:by (me)
od:21.března 2009
do:???
Název:Soi Fon
klikací ikonka:

Rukia-obrázky

21. března 2009 v 23:04 | Sara |  Rukia Kuchiki


KUSAJISHI YACHIRU

21. března 2009 v 22:53 | Sara |  Yachiru Kusajishi


KUSAJISHI YACHIRU

Hodnost: Zástupkyně
Výška: 109 cm
Váha: 15.5 kg
Narozena: 12.února
Zanpakutau: Zatím jsme ještě nikdy neviděli Yachiru v akci s její zanpakutau. Nicméně je to krátký meč hodící se k její malé postavě se záštitou ve tvaru květiny.
Biografie:
Zástupkyně kapitána jedenácté divize, Kusajika Yachiru, je velmi malé a roztomilé děvče se žvýkačkově růžovými vlasy. Nosí normální shinigamské róby s odznakem zástupkyně kapitána na paži. Zdá se, že v celé Gotei 13 je tou nejmladší a také nejmenší shinigami, ale celá její divize ji s úctou respektuje. Víceméně je viděna hlavně, když se drží Kenpachiho ramene. Yachiru si pro každého vytvoří přezdívku či zdrobnělinu, včetně Ichiho pro Ichiga, Velkých kůzlátek pro Orihime a Ken-chana pro Zarakiho.
Yachiru se poprvé objeví, když skočí Zarakimu na rameno ve chvíli, kdy její kapitán spěchá najít Ichiga a utkat se s ním v souboji. Nemá žádný orientační smysl, ale i přesto jí Kenpachi naslouchá a proto se vždycky hned ztratí. I když se zdá, že ona a její kapitán jsou naprostými protipóly, Yachiru je mu zcela oddaná a on zase jí. Když se zkombinuje nevyčerpatelná energie Yachiru a Kenpachiho vážný a mocichtivý výstup, můžete se pousmát nad jejich komickým vztahem.
Poprvé se Yachiru setkala se Zarakim v jedné z nejhorších oblastí Rukongaie, Sedmém kraji Severní Aleje. Byla to Kusajika, čili bezejmenné dítě. Plazila se za ním poté, co zavraždil několik mužů se svojí bezejmennou zanpakutau, aniž by byla jakkoliv poznamenána tím násilím, jehož svědkem byla, či krví na jeho meči. I když ji Kenpachi varoval, že ten meč je nebezpečný, se smíchem se ho dotkla a její ruku pokryla krev mrtvých mužů. Po této události se Zaraki rozhodl ji adoptovat a pojmenoval ji Yachiru - "Jméno jediné osoby, která mě kdy zajímala... dám ho tobě." Adopce ji zachránila před jistou smrtí v Rukongaie.
Někteří spekulují o tom, že Yachiru byla jmenována zástupkyní kapitána jen díky své protekci u Kenpachiho. Nicméně, v té krátké chvilce, kdy byla Yachiru vážná, jsme si mohli všimnout, že je nesmírně rychlá a unese Zarakiho tělo, které je nejméně šestkrát těžší než je ona sama.
Ve vážnějších situacích, když je Kenpachi indisponován, Yachiru se ujímá velení. Například, když se Kenpachi postavil Komamurovi a Tousenovi, Yachiru převzala vedla Orihime, Ishidu, Chada a Ganju k Soukyoku. Když začala poprava, Yachiru použila svoji úžasnou rychlost k tomu, aby se dostala co nejrychleji na popraviště a popravu zastavila na přání Orihime, která se Yachiru zalíbila, zřejmě kvůli jejich společné "nevinnosti".
Většina výstuúů Yachiru dokáže diváka uvolnit a rozesmát, i když ve chvíli, kdy se tváří vážně, dovede být i velmi děsivá. Když o to vážně usiluje, dokáže člověku nahnat pořádný strach. Je to malá bizarní bytůstka, která to dotáhla až na prezidentku shinigamské Asociace žen. Vypadá to, že Ikkaku si vzal na starosti většinu papírování, o které by se měla starat Yachiru, zřejmě proto, že Yachiru má dojem, že je to akorát plýtvání jejím drahocenným časem. Ve speciálních vydáních mangy jsme si mohli všimnout, že její velkou slabostí jsou bonbony a také velice ráda běhá kolem dokola jako šílená a provokuje Ikkaku.
I přes její nedostatky je Yachiru schopným vůdcem a jedním z nejroztomilejších charakterů v Bleachi. Když se jí někdo líbí, udělá naprosto cokoliv, aby tomu dotyčnému pomohla, když to bude potřebovat.


© 2009 - 2010